HEPSİ CİLERİN BULUŞMA NOKTASI

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HEPSİ CİLERİN BULUŞMA NOKTASI

Süper bi site ..

GüLçinDen Yeni Mesaj

Admin
    Admin
    Admin

GüLçinDen Yeni Mesaj Empty GüLçinDen Yeni Mesaj

Mesaj  Admin Salı Nis. 21, 2009 8:17 pm

Ne kadar hoştur değil mi birisini sevmek ve ondan güzel bir karşılık görmek.Grup hepsiden ayrıldığım zamandan beri hiç olmadığım kadar mutluyum.ama nedeni kızlardan ayrılmam değil.ne kadar çok sevildiğimi anlamak.Meğer ne çok sevenim varmış.Hatta çoğu kişi kızları hiç sevmemiş gibi bana destek oldular.hepinize destekleriniz için teşekkür ederim.ama yanlız bir konuda üzgünüm açıkçası.hayranlarımın heycanla elime sıkıştırdığı minik kağıtların içindeki site isimlerini merak edip giriyorum bazen.gördüğüm kadarıyla sitelerde büyük çatışma var.bütün herkes ikiye bölünmüş.hepsiciler ve gülçinciler.arkadaşlar lütfen böyle yapmayın.biliyorum bu çok üzücü bir durum ama alışmalısınız artık.çünkü böyle olmasını ne hepsi ne de ben istiyorum.bana inanın ki hiçbirşey sizin dışarıdan gördüğünüz gibi değil.burası çok karanlık ve soğuk.ama siz bunu dışarıdan günlük güneşlik sanıp barışmamızı istiyorsunuz veya daha çok kavga ediyorsunuz.tamam sizi çok şaşırttık bu aralar ama bizede hak verin lütfen.ben kızlarla barışmak için elimden geldiği kadarıyla uğraştım ama onlar beni çoktan unutmuşlar.büyük çoğunluk biliyor ki "Kayıp Çocuklar Cenneti" adlı bir sinema filmimiz olacaktı.filmin benim yüzümden bittiğini düşünenler var.hayır film zaten çoktan rafa kaldırılmıştı.bunun sorumlusu yönetmendir.kızlar beni sinema filminde oynamaya devam etmemi isteselerdi hiç düşünmeden kabul ederdim.ama onların umrunda değilim ben.beni bu kadar çabuk silebileceklerini düşünmemiştim.Eren'e Türkiye'de olduğumu ve evlenmediğimi söyledim hatta oda sağolsun magazinlerde bir açıklama yapmış.ama ertesi gün kendi kendilerine benim düğün davetiyemi çıkardılar resmen.işte buna dayanamadım.gruptan ayrıldığım kesinleşmişti o zaman.kızlara inanamadım.birgün evlenmediğimi söyleyip birgün de düğünümün nerede olacağını kararlaştıran kızlar sağolsun çoğu hayranımı benden soğutmayı başardılar.amaçları bu değildi ama sonuç öyleydi.albüm çıkarmam söz konusu değildi ama herkes benden bunu bekliyor.galiba albüm yapmamam anormal olucak.daha fazla konuşma gereği duymuyorum ve arkamda olanlara çok teşekkür ediyorum.bana yolladığınız "gülçine destek" videoları ve ses kayıtları için hepinizin geleceğe umutla açılacak olan yüreklerinizden yanaklarınıza kadar öpüyorum.birde şunu belirtmek istiyorum hakkımda çıkan hatta grup hepsi ile ilgili olan bütün ses kayıtları yalandır.ben neden size ses kaydı göndereyim ki.lütfen inanmayın bunlara.sesimide benzetmeye çalışarak sizi kandırıyorlar ama becerememişler ve sakın onlara inanmayın.size son sözüm lütfen ikiye bölünmeyin.ben artık başka bir ünlüyüm ve bunu böyle kabul etmenizi istiyorum.lütfen iki tarafıda suçlamayın.gruptan paramı alamadığım için ayrıldığıma dair dedikodularda yalandır.sadece şirketteki bazı çalışanlarla aramız bozuktu.bunu kızlarla konuştum ama cemre bana bağırarak gitti.cemreyi suçlamıyorum sakın yanlış anlamayın ama durum ayrılmamı gerektirdi çünkü yanlız kalmıştım.tek umudum olan kızlar da bana yardım eli uzatmadı.bu daha iyi olucak.emin olabilirsiniz.böylece kızlar ve ben birkez daha birbirimizin değerini anlıcaz.kızlar beni silmiş olabilirler ama ben asla çocukluk arkadaşımı unutmam.unutanlar kendileri bilir.çünkü birbirimizin üzerinde çok büyük emeklerimiz var.en azından bu emeklere saygı duyabilirlerdi.ama yinede herkes kendi bildiğini yapar.ben hiç kimseye darılmıyorum,kızmıyorum veya eğilmiyorum.neyse meleklerim kendinize muhteşem bakın :*

ArkaDaşLar Başka SiteDen ALIntıdır..

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 2:52 pm